Filmek a hangulatodra szabva
  • Főoldal
  • Hírek
  • Béna rendőr és anyaszomorító polgármester is van A mi kis falunk első öt percében

Béna rendőr és anyaszomorító polgármester is van A mi kis falunk első öt percében

2017. 02. 01.

Az RTL Klub legújabb vígjátéksorozata csütörtökön kezdődik, az első két jelenet pedig már nézhető is.

A mi kis falunk főszerepében láthatjuk majd Csuja Imrét, Reviczky Gábort, Lengyel Tamást, Szabó Győzőt, Bánki Gergőt, Udvaros Dorottyát, de Lovas Rozi és Bata Éva is központi szerepet kap majd az új szériában.

A sorozat
egy kis falu mulatságos hétköznapjait mutatja be olyan karakterek segítségével, akikkel csak és kizárólag itt találkozhatunk: egy ügyeskedő polgármester és kultúrharcos asszisztense, egy testépítő pap, egy szexi kocsmáros, egy féleszű rendőr, egy rezignált körzeti orvos és egy playboy foci edző.

Íme az első öt perc, a településről menni akaró pappal, a benga rendőrrel, és a mindenhonnan elkéső polgármesterről, aki az anyjával él, na meg a rém ötletes intróval.
 

Kommentek